Zaloguj | Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 16 cze 2019, o 18:06

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Przejdź na stronę <<  1 ... 248, 249, 250, 251, 252  >>
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 kwi 2015, o 11:04 
Angels Fall First

Izuś napisał(a):
Swój człowiek! Już cię lubię, chociaż przyznanie, że jest totalnie bee, jest trochę nietegas. Na IM jednak brzmi o niebo lepiej, Storytime po prostu uwielbiam i wykonanie floor dla mnie nie gra, co nie zmienia faktu, że mój stosunek Pani Anette i tak był negatywny i te kilka lat mogłoby nie istnieć.

Haha, dzięki! Miło mi :)
Wiesz, mówię co myślę. Z ręka na sercu Ci przysiegam, że obejrzałam tony materiału z wykonaniami Anette zarówno z płyt z nią nagranych jak i występów live.. I nie znalazłam NIC co bym uznała za dobre.. Serio.. Oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania, i szanuję to, że niektórym może się wokal Anety podobać. Dla mnie po pierwsze miauczy, po drugie jej barwa nigdy nie pasowała mi do NW. Jedyną piosenką, jaką lubiłam to Islander [nawet nagrałam ze znajomymi cover :P] ale to chyba dlatego, że głównie słychać tam Marco, którego ubóstwiam!
Pamiętam,że słysząc Storytime z Anette z płyty Imaginaerum pomyśłałam sobie "piosenka sama w sobie ciekawa, ma potencjał, ale eh..." Gdy kolega powiedział mi w lutym,że NW ma nową wokalistkę i pokazał mi Storytime z Wacken 2013.. OMG O_o To było właśnie to, czego mi brakowało - power, mocny głos Floor, no bajka! Nie sądziłam, ze kiedyś to powiem, ale mimo, że nadal kocham Tarję, to momentami sposób śpiewania Floor bardziej mi się podoba. A o tych latach NW z Anette chcę po prostu zapomnieć i wymazać z pamięci. Teraz Nightwish narodził się na nowo i wrócił do swojego stylu, który tak kochałam :)

PostNapisane: 29 kwi 2015, o 19:20 
Użyszkodnik

Witam zgłębiających temat :) Ja powiem jedno, nie należę do wytrawnych słuchaczy metalu. Kiedyś przypadkiem natknęłam się na NW i wówczas wspaniały głos TT zatrzymał mnie na dłużej, i tak się zaczęła moja miłość do zespołu nightwish. Trwała do konferencji prasowej TT, a potem wygasła, tak szybko jak się rozpaliła. No niestety P.Anette nie podołała, poprzeczka była bardzo wysoko postawiona przez poprzedniczkę.Jeśli chodzi o mnie, nie śledziłam jej wyczynów wokalnych, nie słuchałam niczego co miał do zaproponowania zespół z nią w roli. I teraz całkiem niedawno usłyszałam utwór ghost love score, i głos, spokojny, mocny i taki czysty, i ona Floor wokalistka, ładna, świetnie poruszająca się na scenie, i słów mi brak.... Pani Foor Jansen sprawiła, że na nowo pokochałam zespół, że mogę znowu czerpać przyjemność ze słuchania, no i że mażę o wyjeździe na koncert. Może ktoś podpowie gdzie najlepiej udać się na ich koncert, mam tu na myśli Niemieckich sąsiadów, byłą bym wdzięczna :)

PostNapisane: 29 kwi 2015, o 21:02 
Endless Forms Most Beautiful

Cześć etna,
przede wszystkim to jest bardzo zły temat na to pytanie, bo piszesz w części forum poświęconym Anette właśnie :) .
Kilka osób z forum wybiera się do Bańskiej Bystrzycy w czerwcu, a bardzo duża grupa do Pragi w grudniu. Tematy poświęcone tym wyjazdom znajdziesz tutaj:
viewforum.php?f=5

Jeżeli interesuje Cię inny koncert Nw, to załóż mi temat, albo napisz w tym temacie:
viewtopic.php?f=5&t=68

Pozdrawiam i czuj się u nas jak w domu!

(...)skonczmy ta farse i wrócmy do normalnych metalowych tematów.
Co lepsze pieszczocha czy karwasz?

kimka

PostNapisane: 29 kwi 2015, o 21:11 
Użyszkodnik

Dziękuję pozdrawiam z lubuskiego :)

PostNapisane: 9 maja 2015, o 00:20 
Imaginaerum

Odkopałam ten mega stary wywiad z Anette z kwietnia i powiem szczerze, że mnie to rozbawiło. Wszyscy na niej psy wieszają, ale ja sobie tak myślę - gość zapytał, co miała zrobić, powiedzieć, że ha, tak, byłam beznadziejna, mieli rację? Właściwie zrobiła z tego coś zabawnego - imho mogło być gorzej i nawet się trochę pośmiałam, bo ma babka dar do opowiadania.
Nie ma za dużo to klasy, jak już wiele osób wspomniało. Ale też wydaje mi sie, że strasznie surowo ją oceniamy, bo jednak zastąpiła w tym zespole Tarję, a co jak co, o Turunence można powiedzieć wiele, że skrzeczy, że firanki, że ma brzydkiego męża, ale klasy to jej nie brakuje.

~*~
"gratulujemy zwyciężczynią!" ~ Polityk 2k15

PostNapisane: 9 maja 2015, o 17:08 

Well, mogła odmówić komentarza - chłopaki tak robili. Mogła nie zażądać wycięcia się z Please learn the setlist... - chociaż tu ją rozumiem po dokumencie z EOAE. No i mogła kurde nie wydawać teledysku w dniu premiery Elan, bo to jest już naprawdę kiepskie.
Generalnie Aneta niestety nie ma pomysłu na siebie po Nightwishu i trudno nie odnieśc wrażenia, że rozgrzebuje temat, żeby dalej o niej mówiono. Szkoda.

Travel with great élan, dance a jig at the funeral

PostNapisane: 9 maja 2015, o 20:17 
Imaginaerum

Fristron napisał(a):
Well, mogła odmówić komentarza - chłopaki tak robili.

Nie no, tak, tylko wtedy nie mieliby o czym rozmawiać i nie dostałaby zaproszenia w ogóle. :lol:

~*~
"gratulujemy zwyciężczynią!" ~ Polityk 2k15

PostNapisane: 28 cze 2015, o 18:51 
Oceanborn

Lubiłam Anette jak była w NW. Może nie od początku, ale na IM odwaliła kawał dobrej roboty i było mi przykro jak odeszła. Szczególnie mi brakuje Scaretale w jej wykonaniu.

Ale: potem człowiek słucha (i ogląda) to: https://www.youtube.com/watch?v=5IZ8lk_Huog
i sobie myśli, co za Fiona to wykonuje. I to w ogrowej skórze, tylko wybielonej...

Ostatnio edytowano 29 cze 2015, o 22:24 przez Oka, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 29 cze 2015, o 08:40 

Niestety, wyszło przefatalnie, jeszcze tak komiczna charakteryzacja i przebranie :/ . Co ciekawe odpadła z tego programu po tym występie.

kimka

PostNapisane: 29 cze 2015, o 22:00 
Imaginaerum

O matko, co Olzonka z siebie zrobiła? o.O

PostNapisane: 30 cze 2015, o 08:36 
Wishmaster

Naprawdę Was to zaskakuje? :lol:

PostNapisane: 1 lip 2015, o 19:59 
Over the hills and far away

Trochę się u naszej sympatycznej Szwedki dzieje. Anette bierze udział w rock operze:
http://richardrocks.com/cast-and-creative-team/

PostNapisane: 1 lip 2015, o 22:33 

Nie wiem czy w ogóle pojawi się nagranie tego projektu czy tylko będzie wystawiany na żywo w Londynie.

I kto, do licha, śpiewa Ryszarda?!

kimka

PostNapisane: 16 gru 2015, o 14:42 
Once

Czy Wy też macie wrażenie, że Anette dorobiła się swojej prywatnej sekty? Każdy komentarz, w którym znajduje się choćby odrobina krytyki zalewany jest falą z dupy wziętych kontrargumentów.

Wciąż nie mogę pojąć tego jak kurczowo trzyma się utworów NW choć tyle pomyj wylała na sam zespół... A tak ją lubiłam.

PostNapisane: 20 sty 2016, o 15:12 

http://www.oceansouls.pl/strona/?p=3714

Jest nowa EPka, a na niej dwie pioseneczki. Bardzo w stylu Shine. ;) Cold Outside nawet drugi raz sobie puściłem, bo mi pasuje do dzisiejszej pogody. :P

Travel with great élan, dance a jig at the funeral

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Przejdź na stronę <<  1 ... 248, 249, 250, 251, 252  >>

Strefa czasowa: UTC + 1